Rituály

Rituály jsou od pradávna součástí každé lidské kultury. V naší postmoderní kultuře se na ně trochu zapomnělo.
Nechali jsme si jen velmi malé množství rituálů. V životě každého z nás je příležitostí k posvátným obřadům, rituálům a oslavám mnohem více.

Některé z nich se týkají celého společenství, jako oslavy svátků kola roku, jiné rituály užšího kruhu rodiny – rituál přivítání a pojmenování dítěte. Máme rituály, které se týkají výhradně žen, či mužů. A v neposlední řadě i ty každodenní rituálky.

Rituál je vědomé překročení prahu ze starého do nového.

Rituál nám pomáhá vystoupit z každodenní rutiny a obohatit náš život prožívaným smyslem, ať už o samotě, nebo v propojení a sdílení s ostatními.

Rituál je prostorem pro doznění a uctění důležitých událostí. Umožňuje nám uvědomit si, jakými změnami procházíme, pochopit je a projít jimi vědomě.  Ať už jsou to změny, které se týkají našeho života nebo přírody, tzv. kola roku.

Ráda ti budu na cestě průvodkyní. Pro detailní informace klikni na obrázek. Nabízím rituály:


manarche-return
menopauza
přeporodní rituál
nastup-do-skoly
strihani-pout
kolo-roku
vstup do podnikání
ritual-na-prani

Cena:

Cena rituálu se pohybuje od 600,– (nástup do školy) do 3500,-, vždy probíhá konzulace vašich přestav a záměrů předem, ať už telefonicky, nebo pomocí platformy Zoom. Dle toho určuji cenu na které se domluvíme společně.


Cena za sestevění námětu rituálu 600,-


Nejsi z Liberce a okolí ? A žádnou jinou ritualistku neznáš?

Je tu hned několik možnosti, jak ti pomoci:

  1. Pokud jsi v dojezdové vzdálenosti, mohu za tebou po domluvě přijet.
  2. Napiš mi, odkud jsi a jaký rituál potřebuješ, a já se poptám ve své komunitě průvodkyň a zkusím někoho najít.
  3. Napiš mi, jaký rituál potřebuješ a já ti formou konzultace pomohu sestavit námět na rituál, který bude přesně odpovídat tvým potřebám a naladění. Ty si jej potom uděláš sama doma.