Posvátná sexualita

ženský kruh

13. 4. 2024       16 – 19 hod

srdce

Sexualita je společný tanec mužských a ženských energií. Kolik je lidí, tolik je forem prožívání sexuality.

Provedu vás tématem sexuální posvátnosti, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co nás naplňuje, oživuje, toho, co je posvátné jako život sám. Naše zrození přichází skrze tuto životní energii.
Zažijete hluboké zakotvení ve svém ženství a budete se cítit sebevědomě, láskyplně a ve své síle.

Objevte sexualitu jako zdroj tvořivé životní síly, která se projevuje ve všech oblastech našeho života. Umožněme naší životní – sexuální energii volně a svobodně proudit a vyživovat naše těla i duše a vše, co nás dělá úplnými.

Tento kruh je určen ženám, které touží nalézt spojení samy se sebou, plně přijmout své ženství s jeho jemností i silou. Je podporou na cestě do neprobádaných vod vlastního ženství v poli bezpečí, opory a důvěry.

Nebojte se vykročit (i když nesměle) do tajemství mužsko-ženské polarity, objevit jaké druhy orgasmů můžeme prožívat, naučit se metody zpracování traumat i techniky zvýšení citlivosti těla. A jako třešničku na pomyslném dortu vás provedu uměním tantrické masáže yoni i lingamu.

Organizační informace

Místo konání: Pilates studio, Kropáčkova 508/11, 460 14 Liberec

Kruh proběhne 13. 4. 2024   16 – 19 h při minimální účasti 3 osob.

Cena: 550Kč/osoba
Místo vám bude rezervováno na základě úhrady akce.

Reference

Dozvěděla jsem se neco nového, Iveta byla velmi příjemná, přirozená, pozitivní, nejvíc se mi líbila vizualizace.
K. Š.
účastnice kruhu
Oslovila mě samotná lektorka, výborně vedené. Atmosféra i společnost vědomých žen. Získala jsem mnoho informací, které chci proměnit do praxe, např. zvýšení citlivosti těla.
A. K.
účastnice kruhu
Z kruhu do svého každodenního života odnáším prohloubení uvědomění si svého ženství a naději na změnu. Děkuji za vlídné otevření tématu a množství informací.
T. S.
účastnice kruhu