ŽENSKÝ KRUH

Posvátná sexualita

3. 12. 2021 18-21 hod


  • Sexualita je společný tanec mužských a ženských energií. Původně byla sexualita více, než jen fyzický akt. Měl to být tanec, ve kterém se účastnily všechny úrovně nebo aspekty Vás a Vašeho partnera (partnerky).
  • umožněme naší životní – sexuální energii volně a svobodně proudit a vyživovat naše těla i duše a vše, co nás dělá úplnými.

Provedu vás tématem sexuální posvátnosti, ale ne ve smyslu něčeho nedotknutelného, ale toho, co nás naplňuje, oživuje, toho, co je posvátné jako život sám, neboť prostřednictvím této sexuální – životní energie jsme se zrodili. Zažijete hluboké zakotvení ve svém ženství a budete se cítit sebevědomě, láskyplně a ve své síle.
Sdílení v kruhu žen považuji za zcela zásadní. Možnost říct, co máme na srdci, aniž by nás někdo posuzoval často přináší nový vhled do naší situace. Pocit, že nám někdo naslouchá a vnímá nás jako celistvé bytosti je hluboce léčivé.
Proto pravidelně otevírám prostor pro sdílení v úzkém kruh žen. Zažijeme vzájemné pochopení, které běžně hledáme jen težko. Odložíme tam, co odložit jde, vydechneme, budeme samy sebou. Podpoříme se.
vlnka odrazka

S sebou si vezměte:

  • pohodlné oblečení, pléd nebo deku. Budeme sedět v kruhu na podlaze. Jógové podložky ve studiu jsou, deku proto, aby vám bylo teplo.
  • předmět na společný oltář – krystaly, talismany, sošky, náramky. Odnesete si je nabité atmosférou kruhu.  
  • tužku a blok na poznámky
  • a pokud budete chtít , tak i trochu ovoce, či drobné mlsání ke společnému sdílení.

Dopřejte si jedinečný zážitek, který vás posune blíže k sobě.

Pro přihlášení na ženský kruh POSVÁTNÁ SEXUALITA vyplňte následující formulář.

Místo vám bude rezervováno na základě úhrady akce.

CENA kruhu: 350,- / osoba

MÍSTO konání: Pilates studio, Kropáčkova 508/11, Liberec 406 14